Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki milyen hüvely mosó eszközt...

Ki milyen hüvely mosó eszközt használ, illetve milyen tisztítószert/sampont?

Figyelt kérdés

2020. nov. 14. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Hüvely mosó?? Minek? Hogy kiöld a védőflórát?


Jelenleg Dove szappant használok és Baba sampont.

2020. nov. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Felesleges hüvelymosót használni, kimosod a természetes hüvelyváladékot. Vannak intim mosakodók ezek lactibacillust tartalmaznak ami segít megtartani a savas közeget. De abból se jó mindegyik, mert telerakják parfümmel és olyan szerekkel amikre nem mindenki reagál jól és csak rosszat csinálnak vele. Utána csodálkoznak hogy dehát ők mindent jól csináltak. Nem is kell feltétlenül ilyet se használni, csak szappant nem szabad mert az lúgos.

Én személy szerint illatmentes intim mosakodót szoktam venni, tisztasági betétből is illatmentest. Amúgy a sima víz is teljesen jó és ingyen is van. Csak mellékesen jegyzem meg hogy amióta tiszta pamut fehérneműt használok nincs semmi problémám. De mindenki másra esküszik, nekem ezek vált be a tapasztalataim alapján.

2020. nov. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem szabad a huvelyt kimosni belulrol semmivel, hagyd szepen beken szegenyket. En is intimlemosot hasznalok arra a teruletre, es ennyi, tobb nem is kell.
2020. nov. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Eszedbe ne jusson a hüvelyed kimosni semmivel, még tiszta vízzel sem, az eszközöket is felejtsd el! A hüvely öntisztul, ha bármi rendelleneset tapasztalsz, színes, szagos, darabos folyás, viszketés az orvosi probléma.
2020. nov. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4 vagyok, én a tiszta vizet nem bentről értettem hanem kinntrólől, merthogy valamivel azért tisztán kell tartani. Igen, csak oda is el kell jutni hogy ne legyen probléma. Hiába kezelteti magát ha utána ugyanaz a probléma előjön mert bedőlt a marketing szövegeknek (eleve hogy lehet egy intim mosakodőba parfümöt rakni) és a divatos de műszálas fehérneműknek (ami nem szellőzik). Nem minden orvos olyan türelmes hogy ezt elmagyarázza.
2020. nov. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%

Válogass:

[link]

2020. nov. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Miért is vagyok idióta "kedves" kérdező, áruld már el légy oly kedves? A tisztítószer nálam például a Domestost jelenti. De ha nagyon érdekel, a p.inámat nem kenem semmiféle oda nem illő szutyokkal.-.-"
2020. nov. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen mosóeszköz nem viszi le a hüvelygombádat.
2020. nov. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!