Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lyukas dobhartya beforr magától?

Lyukas dobhartya beforr magától?

Figyelt kérdés
Kb 5 hónapja egyszer szikra ment a fülembe és ki lyukadt a dobhartyam elmentem orvoshoz és nem vette észre hogy lyukas a dobhartyam (nyilván én de tudtam) és kimosta a fülem azthittem hogy jó lesz és még jobban begyulladt aztán elmentem egy másik orvoshoz Ő azt mondta hogy lyukas a dobhartyam kaptam antibiotikumot és cseppet beforrt nem is volt probléma. Most kb 1 hete arra keltem hogy nagyon fáj a fülem megint elmentem dokihoz és azt mondta lyukas kaptam gyógyszert és cseppet attól félek hogy nem fog beforrni pedig egy nagyon apró lyuk van rajta. Véleményekre lennék kíváncsi

2021. okt. 17. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a szakemberek tudnának pontos infót adni ezzel kapcsolatban. Azaz mire figyelj oda, hogy javuljon, ne legyen újabb baj stb stb. Hallgass rájuk.
2021. okt. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Tegezhetsz.
2021. okt. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem jó jel, ha magától kilyukad állandóan újra. Ezen orvos tud segíteni, esetleg műtét szóba jöhet.
2021. okt. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valószínű én hibáztam a fültisztítoval lyukasztottam ki
2021. okt. 17. 11:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Azért egy fültisztítóval, ami egy tompa tárgy elég nehéz és fájdalmas kilyukasztani.
2021. okt. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!