Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lágyéksérv szerintetek?

Lágyéksérv szerintetek?

Figyelt kérdés

Tegnap este lefekvéskor éreztem hogy fáj a golyóm körül nyilaló fájdalom volt, de gondoltam a herém csúszott hátra melynek a megoldása egy két szökkenés szokott lenni és ez be is jött.


Ma reggel semmi, ládákat pakoltam semmi, aztán lefelé lépcsőzésnél guggolásnál ugyanez. Meg ha megpróbálom magam hátra feszíteni megint belenyilal a fájdalom. Ekkor odatettem a kezem és elmúlt a tevékenység megszűnésével. De én nem érzek/ látok semmi dudort.


Voltam dokinál aki rávágta hogy sérv és adott beutalót kórházba sebészetre megnézetni. Megnyomkodott köhögtetett de semmi extrát nem éreztem és dudor sincs.


Mostanaban sokat ültem hidegbe ezért én valami felfázásra tippeltem, most rendesen megijesztett. Szerintetek ez sérv?

Lehet hogy tévedett?



2021. okt. 21. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg a sérvet magadnak is észre kellene venned.

Sztem elsőre olyan nacit hordj, amiben nem tudnak lógni a golyóid.

Lehet ha tartva vannak, akkor ez nem jön elő.

2021. okt. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van. Most estére nincs problémám. De rendesen kiborultam.
2021. okt. 21. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Este, v. otthon nem probléma.

Csak egész nap ne hagyd lógni.

(herevisszérsérv alakulhat esetleg ki)

2021. okt. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát mára elmúlt. Igaz nem erőltettem magam..
2021. okt. 22. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!