Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Égési seb hogyan gyógyulhatna...

Égési seb hogyan gyógyulhatna gyorsabban?

Figyelt kérdés
Kedden egy buliban nekinyomtak a karomnak egy égő cigarettát. Először beholyagosodott, mostanra azonban csak gyulladt, és varas. Elég csúnya, de nem különösebben fáj, csak nem látom hogy nagyon gyógyulna. Van erre valakinek ötlete? Köszönöm!

2021. nov. 7. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor kellett volna kezelni. Már kb mindegy.

Égési sérülésre 1 dolgoz tudok, de azt nehéz is beszerezni, ilyen utólagos kezelés meg már olyan, mintha a gyerek fejére húznád a gumit. Orvoshoz menj el esetleg.

Egyik haveromnak volt hasonló, ő se kezdett vele semmit. Hónapokig megvolt a seb, maj abból lett egy maradandó.

2021. nov. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én Reseptyl Urea sebhintőporral szoktam ilyenkor beszórni, nekem ez eddig levitte a gyulladást.
2021. nov. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!