Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fültisztító pálcikával felsért...

Fültisztító pálcikával felsértettem a fülem és enyhén vérzett, mit kell ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Még ma hajnalban lefekvés előtt tisztítottam a fülem fültisztító pálcikábal és véletlenül nagyon hirtelen benyomtam és enyhén fájni kezdett, de akkor nem tűnt fel semmi. Ébredés után kicsit el volt dugulva a fülem és megnéztem, és ilyen enyhén véres volt.


Igazából nem fáj, és hallok is vele teljesen rendesen, csak egy icipicit érzékeny, de kb csak akkor, ha eszembe jut, hogy mi történt a fülemmel, szóval kb semmi bajom nincs. Kell-e orvoshoz menni, vagy ha ennyire nincs bajom, akkor elég csak pár napot pihentetni?



2021. nov. 16. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem szabad használni a fültisztító pálcikát, mert megsértheted a dobhártyádat.
2021. nov. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem mulik a fajdalom vagy rosszabb, akkor mindenkepp orvos. Addig is figyelj ra, hogy viz ne erje.
2021. nov. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!