Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehetséges hogy sérvem van?

Lehetséges hogy sérvem van?

Figyelt kérdés

4 napja felemeltem egy dobozt.

Nem volt túl nehéz, de nem álltam rendesen mert olyan helyen volt hogy nem tudtam jól hozzáférni. Max 30 kg lehetett.

Tehán nem volt nehéz csak rosszul emeltem.

És éreztem egy szúró fájdalmat a köldököm alatt 6 centivel (kissé jobbra)

Ez a fájdalom csak egy pillanatig tartott.

Aztán tapogattam kicsit.

És észrevettem egy dudort.

Csak akkor éreztem a kezemmel ha az ujjamat besüllyesztettem a hasamba kb 1cm mélyen.

A dudor kb 1,5mm-t magas, 3mm széles.

Tehát ez pénteken volt.

Az volt a terv hogy este amikot hazaérek, elmegyek orvoshoz, de nem éreztem semmit, nem is találtam az a dudort.

Egész hétvégén (2 napig semmi)

Tegnap amikor beültem az autóba, akkor éreztem egy szúró fájdalmat ugyanott, de ezúttal kevésbé fájt.

Mára akartam foglalni időpontot a háziorvosomhoz de nem tudtam mert nincsen szabad időpont.

Bementem az asszisztenshez, kiküldött hogy várjak és akkor bemehetek az orvoshoz.

Kijött a doktor és azt mondta hogy csak azokat vizsgálja meg időpont nélkül akik sürgős ellátásra szorulnak.

Szerintetek érdemes egyáltalán ezekkel a nagyon enyhe tünetekkel foglalkozni?

Azt olvastam hogy a sérv nyomásérzékeny de ha nyomkodom akkor sem fáj.

Nem is piros.

És azt is olvastam hogy ha nagyon enyhe sérve van valakinek akkor azt nem műtik és szövődmények nélkül helyrejön (vagy benő ahogy tud)



2021. dec. 7. 10:00
 1/2 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nagy felelőtlenség lenne látatlanba akármit is mondani.
2021. dec. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne...
2021. dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!