Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Heg mellet szőrtuszőgyulladás?...

Heg mellet szőrtuszőgyulladás? Lehetseges?

Figyelt kérdés
Nemregiben egy kb. 13 cm hosszú sebet varrtak ossze. A seb szepen gyógyul, de kb. A kozepen alul-folul ket piros duzzanat van, ami már varratszedeskor is ott volt. Kicsit fájdalmas, pont olyan mint a szőrtuszogyulladas. A sebesz csak annyitmondott, zsíros kremmel kenegessem a heget, a kemenyedes miatt. Csúnya lesz a heg? Valaki tapasztalt már ilyet. Koszonom.
2019. jan. 24. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Heget zsíros krémmel kenni? Hát nem tudom. Max hegkezelővel vagy körömvirágkrémmel.

Nem tudom mi lehet az. Nincs begyulladva. A heg egy speciális szövet ott nem nő szőr, nem tudom hogy lehetne szőrtüszőgyulladás.

2019. jan. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nincs begyulladva? ez kérdés akart lenni
2019. jan. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet begyulladt, ha piros duzzanat van a seben, Ha nem múlik mutasd meg az orvosnak.
2019. jan. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A zsíros krém a koromvirágkrém. A hegben nincs szőrtusző, a két kis duzzanat alatta és felette van, szomszédosak.
2019. jan. 24. 14:57
 5/5 anonim ***** válasza:
a köröm virág jó lesz kenegesd csak, ne legyen furunkulus ha mégis szőr nőne alá.
2019. jan. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!