Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Volt már akinek az arcáról...

Volt már akinek az arcáról vettek le anyajegyet? Részlet lentebb

Figyelt kérdés

2 napja vettek le az arcomról az orca részről egy kicsi anyajegyet 2 öltéssel. Még aznap délután amikor ettem, nagyobbra sikerült nyitnom a szám és minimális fájdalmat éreztem továbbá párcseppnyi vér átütött a ragtapaszton, azóta nem vérzik, nem fáj.

Nem merem levenni a ragtapaszt mert erős és csak húznám a bőrt és nem akarom tovább ingerelni a területet elég neki az h beszélek, eszek stb.


A kérdésem az lenne, hogy az a nagyobb szájnyitásom miatt okozhattam nagyobb problémát. Erősek ezek a varratok? 2 öltés plusz a sebösszehúzó ragtapasz csak vissza húzta azt a kis nyílást szájnyitáskor nem? :(


2021. dec. 16. 09:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem 4 napja vettek le egy atheromát az arcomról. Nem tudom, hogy hány öltés van benne, mert le van ragasztva és nem fáj, nem vérzik. Ha neked nem vérzik és nem is érzékeny, akkor gyógyul megfelelően.
2021. dec. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!