Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Megütött az áram, lehet bajom?

Megütött az áram, lehet bajom?

Figyelt kérdés
100v DC. El kéne menni orvoshoz?
2021. dec. 17. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csinálnak egy ekg-t ilyenkor, meg éjszakára megfigyelésre bent tartanak.
2021. dec. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
28%

Engem többször csapkodott már meg, villanyszerelő vagyok...

Az elsőnél, egy termosztát betápja kúrt meg (sérült vezeték), én elmentem vele az orvoshoz, bent tartottak három napig, bajom nem lett.

Azóta már rázott meg többször is.

Ilyenkor a vérrögtől kell félni, egyébként ha bevered a könyököd is, elindul egy vérrög, természetesen a szervezeted ezt feldolgozza.

Javaslom: igyál meg 3 sört tudom viccesnek hangzik, de nem az

Ugyanis a szénsav jót tesz a vérnek,

Egy ismerősöm így segített magán, az oszlopon rázta az áram több másodpercig (5-6), huzora levágott 3-4 sört, aztán ment a kórházba.

Igyál sört, a kórházba menetel a te dolgod, én nem mennék, de ezt döntsd el te

2021. dec. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Ki kell pihenni . Szénsav pont a verrögöt képezi , bor ecet alma narancs árt trombozisos embernek . Citrom vagy a lé lúgos emesztéskor ez jó
2021. dec. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Ha tudsz itt írni akkor hála az Istennek semmi bajod
2021. dec. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2. Váltó az engem is többször, de DC az most először. Egyszer sikerül mosogatás közbe megtalálni a fázist. Még fi relével is erős volt.
2021. dec. 17. 17:47
 6/6 anonim válasza:
100%
Szerintem nem... nyugi velem már volt olyan, hogy kihúztam a zongora töltōjét és valahogy hozzáért a számhoz:)) nagyon fájt, de nel lett nagy bajom.
2021. dec. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!