Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit csináljak hogy a lapát ne...

Mit csináljak hogy a lapát ne törje fel a tenyeremet??

Figyelt kérdés
Gondolom, kissé viccesnek hat, de érdekelne, van-e valami fondorlatos módja ennek. Sóderlapátolós meló van, és lesz most egy pár napig, és már a második napon sikerült durván feltörni a nyelével a tenyeremet... (Vékony kesztyűt természetesen használok.) Javaslat esetleg? Nagyon köszönöm!

2021. dec. 22. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vastagabb kesztyű?
2021. dec. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaja, megpróbálok egy másikat majd, persze...
2021. dec. 22. 18:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Használj kimondottan edző kesztyűt. Az a kényesebb részeknél párnázott is. Kimondottan arra van kitalálva, hogy ilyen eshetőség ne legyen, hogy feltöri a rúd a kezedet. Gondolom lapátolásnál is jó. Nekem is nagyon baba bőröm van, szóval kesztyűben edzek, lapátolni meg ilyen munkavédelmi kesztyűben szoktam. Bár rövid távon tudom csinálni anélkül is, de akkor normális nyele kell legyen a szerszámnak. Pl ezek a karbonszálas szerszámok nem olyan kemények számomra, mint egy betöretlen nyers fa nyél. Azokkal többet tudok dolgozni mindenféle kesztyű nélkül is, mint a rosszabb fajta nyelű szerszámokkal kesztyűben.

Számomra amúgy nem vicces a dolog, mert tényleg itt vagyok 25 évesként és tényleg bármi ilyen nagyon tudja sérteni a kezem. Eszméletlen mennyire puha bőröm van. Ha meg kicsit kérgesedik akkor nagyon hamar le is hámlik.

2021. dec. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bérelj ki egy bobcat-et.
2021. dec. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a 3. hozzászóló válaszát, nagyon hasznos!!
2022. jan. 3. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!