Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szemem alatt szteroidos krém...

Szemem alatt szteroidos krém égéshez hasonló sebet okozott, nemtudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb. Egy hete kontaktekcémával Advantan krémet kaptam egy Dr nőtől, A krém égési sérülés hez hasonló sebet okozott a szemem alatt. Az ünnepek miatt egyik bőrgyógyász sem fogad, nem tudom mi tévő legyek undorító csúnya vörös folt van a szemem alatt ami ég és fáj. Nem tudom mit kenjek rá, tönkretette a bőröm, elvékonyította a szteroidos krém. Ha van ötletetek kérlek írjátok meg, tanácstalan vagyok.

2021. dec. 29. 12:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg nem használod továbbra is a kenőcsöt ?! Ha a gyulladáscsökkentő gyulladást okozott, ott valami baj van.
2021. dec. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Az ekcémát levitte a szteroid, viszont hagyott egy csúnya sebet maga után. Ezt írják több helyen is, hogy sajnos vékony bőrrétegen túladagolva tud ilyet. A baj már megtörtént így hát az ijesztő csak az, hogy a seb eléggé gyulladtnak tűnik, nem csak egy sima seb.
2021. dec. 29. 14:17
 13/15 anonim ***** válasza:
A gyulladt seb is meggyógyul, a bőr nagyonis öngyógyító, persze, nyugtató, hámosító kenőccsel megsegítve. Csak kíváncsiságból kérdezem: hogy sikerült túladagolni? Vastagon kented? Vagy az előírtnál többször?
2021. dec. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Vastagon! 😁 sajnos.. megesik az ilyen, mivel kezemen is volt ekcémám, ott nem csinált semmit soha a szteroid hasonlót bárhogy kentem, persze mert nemvolt ilyen vékony a bőr.. én hülyeségem volt h nemfigyeltem a szememre. Most az első hogy sokat iszok, az is biztos segit.
2021. dec. 29. 14:50
 15/15 A kérdező kommentje:
Ialugen plus krémet adtak gyógyszertárban. Esetleg valaki hallott erről?
2021. dec. 29. 22:40
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!