Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szemem alatt szteroidos krém...

Szemem alatt szteroidos krém égéshez hasonló sebet okozott, nemtudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb. Egy hete kontaktekcémával Advantan krémet kaptam egy Dr nőtől, A krém égési sérülés hez hasonló sebet okozott a szemem alatt. Az ünnepek miatt egyik bőrgyógyász sem fogad, nem tudom mi tévő legyek undorító csúnya vörös folt van a szemem alatt ami ég és fáj. Nem tudom mit kenjek rá, tönkretette a bőröm, elvékonyította a szteroidos krém. Ha van ötletetek kérlek írjátok meg, tanácstalan vagyok.

2021. dec. 29. 12:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ügyelet
2021. dec. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%

Tényleg menj azonnal orvoshoz! A "szem körül" a szemedet, látásodat is jelentheti.


Ha ilyen durva reakció jelentkezett, akkor az nem tréfa!

2021. dec. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Menj be a patikába és kérj egy bőrnyugtató krémet. Nyugi, nem marad úgy örökre. Nem adagoltad túl véletlenül? A szteroidos krémet naponta egyszer kell és vékonyan. És nem kellett volna megvárni, amíg idáig fajul!
2021. dec. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Érzékenyebb vagy a krémre. A szteroidos dolgok, amúgy is durvák. Sokkal kevesebbet kellett volna rátenned, de azért nem kell egyből attól tartani, hogy megvakulsz. Első körben tartsd tisztán, és kenj rá valami bőrnyugtató krémet, és jelentkezz be a bőrgyógyászhoz. Ha meg elmúlik mire odakerülsz, akkor csak egyszerűen lemondod az időpontot.
2021. dec. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Biztos is, hogy túladagoltam a szteroidot, tisztában vagyok vele, a lényeg hogy ez a seb ami ott ki alakult nagyon csúnya. És nem javul, bepanthennel kentem éjszakára és csak rosszabb lett. Orvosokat hívtam, szabadságon vannak, magánorvosokat pedig nem találok, akiknek lenne időpontjuk január előtt sajnos. Köszönöm az eddigieket!
2021. dec. 29. 13:28
 6/15 anonim ***** válasza:
Azért csak kenjed tovább a Bepanthennel vagy más, gyógyszerész által ajánlott szerrel, az biztos, hogy nem árt. Én a Neogranormonra esküszöm. A bőr regenerálódik, el fog múlni, akármilyen ronda is.
2021. dec. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Háziorvosi ügyeleten ellátnak
2021. dec. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ez eléggé megosztott téma a neten úgyláttam, h Bepanthen vagy Neogranormon, de nemtudom ki melyikre esküszik, igazából égéshez hasonlo piros hámhiány látszik. Erre nemtudom melyik lenne megfelelőbb
2021. dec. 29. 13:52
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem a Neogranormon jött be. Biztos, hogy nem árt. És legyél türelmes, nem múlik el egycsapásra.
2021. dec. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Persze ez így van, várok vele.
2021. dec. 29. 13:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!