Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tegnap le estem pár lépcsőfoko...

Tegnap le estem pár lépcsőfokot, és egyre rosszabb, de lábra tudok állni, el menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Ahogy írtam a fenebb említettben, tegnap sikerült le esnem egy 3-4 lépcsőfokot. Elsötétedett előttem minden és már akkor "tértem" magamhoz amikor a falba támaszkodtam. Nos igen, valószínűleg magam alá fordult a bokám, eléggé fáj a külső él és a boka közt. De rá tudok állni. Orvoshoz nem szeretnék fordulni amíg nem muszáj, ahova járok ott nagyon lekezelően tudnak beszélni az emberrel. Főleg ha kiderül, hogy pl. Csak meghúzódott.

Tegnap óta kicsit jobban fáj, több mozdulat esik nehezemre, de így is rá tudok állni. Meddig várjak még? Vagy inkább már holnap nézessem meg?

Előre is köszönöm a válaszokat. :)


2022. jan. 20. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nezesd meg mindenkeppen
2022. jan. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj el orvoshoz, mert lehet zúzódás és sajnos akár törés is belőle. (Tapasztalatból írok)


Holnap mindenképp nézesd meg!

2022. jan. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen színű a bor a bokádnál? Fel van dagadva?
2022. jan. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kicsit fel van, de az sem olyan vészes. Nincs elszíneződve.
2022. jan. 20. 19:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp kellene egy röntgen - főleg, hogy egyre rosszabb -.
2022. jan. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az simán lehet szalagszakadás.
2022. jan. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Menj el, az a biztos. Ne foglalkozz a lekezelő orvossal az a dolga hogy megnézzen és gyógyítson. Lehet, hogy komolyabb a baj.

Addig is pihentesd, tegyél rá hűsítő pakolást és mihamarabb irány a doki.

Jobbulást.

2022. jan. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!