Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Üdv! Airsoft fegyverrel...

Üdv! Airsoft fegyverrel lőtték meg a kezem, az okozhat csonttörést?

Figyelt kérdés
Hétvégén elhívtak kipróbálni az airsoftot, de a játék miatt túl izgatott voltam és nem tudtam időben felvenni a kesztyűmet mielőtt a fegyvert a kezembe nyomták. Kb 3-4 méterről találatot kaptam a jobb kezemen, és a középső ujjamról levitte a bőrt a gyűrűs ujjamon pedig pár percen belül lett egy nagy hólyag szerűség,ami kb fél óra alatt el is tűnt. Kicsit fáj ha hajlítgatom és feszül ha teljesen be akarom hajlitani vagy ki akarom egyenesíteni.

2022. jan. 30. 08:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmi bajod.
2022. jan. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ahogy leírtad, egyáltalán nem hangzik törésnek.
2022. jan. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, rajtam kívül mindenki pánikol és szeretném elkerülni a munkából való kiesést is azzal hogy elmegyek röntgenre. Még egy tű szúrástól is elsírom magam így nem értem hogy most miért nem hitték el hogy nem fáj annyira :)
2022. jan. 30. 08:48
 4/12 anonim ***** válasza:
8%
Semmi gond, csak ne csinálj ilyen sportokat. 😊
2022. jan. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Joe001 ***** válasza:
100%

Egy 6mm es műanyag gömböcske azért csak nem okoz csont törést, főleg , hogy max 400-450 fps a torkolati sebessége ( szabályosan , persze tuningolni lehet ) 😀

Én már rég szét szálltam volna mint a rongy , ha így lenne.

Lőttek már fejbe is , elég sokszor , van hogy egy alkalommal 5x is , és mégis élek.

May véraláfutás, vagy enyhébb sérüléseket tudnak okozni , de törést nem

2022. febr. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egy hét alatt elmúlt a duzzanat és a véraláfutás. Mostanra teljesen helyre jött. Köszönöm a válaszokat
2022. márc. 9. 20:12
 7/12 anonim ***** válasza:

Az ujjlövés az egyik legszarabb, a fül meg a golyeszok után. Nekem is volt, hogy pár napig nem hajlott az ujjam, de elmúlik.

Örülök, hogy meggyógyultál :)

2022. márc. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4# miért is ne? Ez nem igazai fegyver hogy annyira veszélyes legyen hogy abba kéne haggya
2022. márc. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7# huhú akkor még nem lőttek szájon
2022. márc. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem hagytam abba mert elég izgalmas. Szereztem egy desert eagle fegyvert hozzá mert eddig kölcsönöztek nekem. jó tanuló pénz volt, tuti H nem felejtem el mégegyszer a védő felszerelés bármelyik részét feltenni :D
2022. márc. 14. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!