Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Égetett seb gyógyulását lehet...

Égetett seb gyógyulását lehet gyorsítani valahogyan?

Figyelt kérdés
Megégettem a csuklómat, egy kb. 2 centis csík a seb, nagyon húzódik, ha emelek valamit vagy nyújtózok. Ennek nagyon nem örülök, mert edzeni szoktam súlyokkal és most tartok tőle. Vagy szerintetek nem gond, attól még hogy fáj, nem fog például kirepedezni a seb, ha kicsit megterhelem?
2022. jan. 30. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Sok viz lédús gyümölcs , naponta áztasd ki gyorsan gyógyul .
2022. jan. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Aloe First vagy hasonló termék segíthet a gyógyulásban. Nem írtad, milyen régi a seb.
2022. jan. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2022. jan. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Koromvirag krem is jo
2022. jan. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Péntek délután égettem meg magam.

Pont ez a bajom nekem is, eddig ahány hozzászóló, annyi féle ajánlás. Vagy ezek mind jók és beválnak? Gondolom nem...ha ugyanolyan gyorsan gyógyul be velük mint nélkülük, akkor inkább nem használnék rá semmit. Alapból nem is zavarna, csak az edzés miatt rossz :(

2022. jan. 30. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!