Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit lehetne tenni a benőtt...

Mit lehetne tenni a benőtt lábujjammal ?

Figyelt kérdés

[link]


Folyamatosan bevan gyulladva itt a lábujjan széle de annyira hogy beszarok rá ha hozzá érek.. vérzik meg gennyedzik.. kellemetlen szagú.. házi gyógymód is érdekel ha más nem marad akk sebészet..



2022. febr. 4. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt, sajnos semmi sem vált, be, sőt egyre rosszabb lett, szinte "vadhús" volt már rajta.

Sebészet lett belőle 13 évvel ezelőtt, azóta sosem nőtt be, megérte.


(Székesfehérváron műtötte Pukancsik doktor úr)

2022. febr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem a sebészet a megoldás, illetve az csak ideiglenes.

Ezt a fajta benövést az okozza, hogy hibásan vágod a körmöd, magától nem gyógyul. Én 34 évig szenvedtem vele, 3-4 havonként begyulladt, kivágtam, begyulladt, sebészet, körömlevétel, fél év nyugalom, aztán kezdtem elölről.

A végleges megoldás a lézeres körömágy roncsolás, amit nekem Mosonmagyaróváron a Laserderm klinikán Dr Pesthy Dénes csinált meg, azóta is áldom a napot, amikor valaki ajánlotta és én belementem.

Akkoriban (7 éve) ő volt a legolcsóbb, Pestről is érdemes volt lemenni hozzá.

2022. febr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első kommentelő vagyok, igen, én is arra gondoltam, amit a második ír, ezt értettem sebészet alatt, lézeresen kivágták a körömágyat, hogy ne nőjön már abban a sávban. Bocsi, ha nem voltam egyértelmű.
2022. febr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]



Benőtt köröm lézeres körömágyplasztikája

Egy oldal 20 000 Ft

Két oldal 30 000 Ft

Három oldal 40 000 Ft

Négy oldal 50 000 Ft

2022. febr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2022. febr. 6. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!