Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Sos. Reggel megégettem a...

Sos. Reggel megégettem a nyelvemet, tiszta hólyag, még a kis lepedékbigyó is lejött. Annyira fáj, hogy az csak na. Csak a hideg esik jól. Meddig fog fájni? Egyébként szokott elég sűrűn ilyen lenni, de ennyire nem. Nektek mi vált be rá?

Figyelt kérdés
Vagy alternatív gyógymód, vagy gyógyszeres ecsetelős cucc. Megbolondulok.

2022. febr. 18. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Azt nem értem, hogy ilyenkor az emberek miért nem egy orvost keresnek fel, miért a gyakori kérdésekre írnak.
2022. febr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hívtam, azt mondja majd elmúlik, ha nem bírok meleget enni/inni ne tegyem. Ennyi volt. Covid időszak, csak távgyógyítás van.
2022. febr. 18. 23:12
 3/8 A kérdező kommentje:
Itt amúgy átlag elég sok normális válasz van, azért írtam ide, hátha vannak sorstársaim.
2022. febr. 18. 23:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Bp-n laksz?
2022. febr. 19. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk az meg szép kis orvos lehet. Sajnos igen, a Covid miatt az egyébként sem rózsás egészségügy még szarabb lett. Sajnos Én nem tudok megoldást a problémádra, de drukkolok, hogy valaki aki igen, megtalálja a kérdésed.
2022. febr. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem Pesten lakom, egyébként valami furcsa mód jobb. Nem tökéletes, de amilyen volt jobb.
2022. febr. 19. 16:38
 7/8 A kérdező kommentje:
Végre tudok enni😂
2022. febr. 19. 16:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor jó. Azért kérdeztem hol laksz, mert ha nagyon rossz lenne a helyzez, akkor elmehetnél a sote szájsebészeti ügyeletre, de így akkor javul magától.
2022. febr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!