Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ezekkel a tünetekkel érdemes...

Ezekkel a tünetekkel érdemes újra orvoshoz fordulnom?

Figyelt kérdés
Körübelül 3 hete történt, hogy az akkor még pasimmal össze vesztünk, fellökött és én elég nagyot estem. Voltam utánna orvosnál, azt mondta nem tűnik komolynak de ha nem múlik menjek vissza, viszont feleslegesen se időm nincs, se kedvem, így tanácsot kérnék, hátha valaki tud mondani rá valamit. Az akkori állás az volt, hogy a hátamat eléggé megütöttem, folyamatosan fájt, az orvos azt mondta, hogy valószínűleg a lengő bordámat üthettem meg és azért fáj. Ez elmúlt, viszont ha hideg van és sokat kell például sétálnom, vagy mozognom, akkor ez a fájdalom újra elő jön, és úgy tudom enyhíteni ha lehajolok, de amit felállok ugyan az a kínzó érzés mintha le akarna szakadni a derekam, hasonló a menstruációs derék fájdalomhoz, de ez nem teljesen ugyan az, mert ha leülök, lefekszek elmúlik. Ezt eddig csak hidegben tapasztaltam, és ez annyira nem is aggaszt mint a másik dolog. Az esés következtében a könyökömet is bevertem, ami elég csúnyán nézett ki, a doki azt mondta , hogy van esély rá, hogy szalag szakadás. Őszinte leszek nem volt még ilyenem, nem tudom, hogy az lehet- e valójában. A lila foltok nagyjából elmúltak azóta, viszont egy ponton fáj, és olyan érzés ha éppen úgy mozgok mintha izomláz lenne a kezemben, és ezen kívül néha fáj is. Ezt még nem figyeltem meg teljesen, de akár már könnyebb dolog emelésénél is remeg a kezem, ha épp úgy nyúlok. Valamint a vállamnál is érzek már egy kellemetlen kis szúró érzést, bár ezt sem mindig. Ezek csak a sérült karomnál fordulnak elő. Kérlek segítsetek érdemes- e újra orvoshoz fordulnom, vagy ezek később elmúlnak?

2022. febr. 28. 00:45
A kérdező szavazást indított:
Igen, menj vissza az orvoshoz
Nem, később majd elmúlik
Egy barom az exed
7 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az exem veszekedésnél bevágta az ajtót, amit én próbáltam elkapni, hogy ne csapódjon az arcomba és a kilincs megütötte a kéztőcsontomat. Nem mentem el orvoshoz, belilult, fájt, jegeltem. Látszólag elmúlt viszont évekig utána visszatérően fájt, ha rátámaszkodtam, vagy a fejemet támasztottam a kezembe már annyitól is fájni kezdett. Amatőr tippem, lehet megsérült a csonthártyám. Nagy bajom nem lett belőle, kellemetlen néha. Mostmár egyre ritkábban. Ja ez volt valamikor 2016-ban asszem. Nem tudom ez segít-e, de igazából valószínűleg komoly bajod nincs, az már kiderült volna az első vizsgálat alatt. Lehet, hogy a doki tud javasolni valamit, hogy mivel tudod megelőzni, hogy még évekig fájjon. Akár csont erősítő, vitamin, kenőcs bármi, ezt neked kell eldönteni, hogy akarod-e, megéri-e a "macerát", hogy még egyszer visszamenj. Jobbat nem tudok tanácsolni sajnos.
2022. márc. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!