Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek jó ötlet törött...

Szerintetek jó ötlet törött ujjal dolgozni menni?

Figyelt kérdés
Jobb kezes vagyok, a bal kezemen a kisujjban van zöldgally törés, ami úgy tudom igazából csak repedés mivel a csonthártya nem szakad át. Raktak rá sínt. Egyébként óvodában dolgozom óvodapedagógusként, ráadásul még csak 3 hete, most jönne ugye a negyedik hetem. A baleset mellesleg az óvodában történt, a huzat húzta rá az ajtót, de akkor én nem gondoltam hogy így megsérült. Szombaton mentem el vele mert furán állt a csontnál a másik ujjamhoz képest. Én azt mondtam hogy megyek dolgozni holnap, mert legalább meg szeretném próbálni hogy megy-e. Csak picit ott bolyong a fejemben hogy esetleg mivel nem kímélem úgy ahogy kéne hibásan forr majd össze, mert azért az oviban is kell emelgetni.

2022. márc. 6. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnám, hogy éppen jó ötlet, de te tudod.
2022. márc. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán
2022. márc. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
He??? Nehogy már egy repedés az ujjadon akkora tragédia legyen…
2022. márc. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
Szuper ötlet!
2022. márc. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%

Én is oviban dolgozok és nem látok ovodapedagogust nagyon emelgetni, ez bocs de hülyeség.

Nem a lábad vagy a karod tört, ez csak kifogás a munkaundoritiszre...

2022. márc. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Remélem tudós, hogy ez munkahelyi baleset, erre 100 százalékos táppénz jar(na).

Próbáld meg, és ha nem megy a munka menj táppénzre.

2022. márc. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A kicsi gyereket ha vígasztalni kell nem szokták felvenni? A kajás tál is van pár kiló, és ágyakat is segítünk összeszedni.Nem tudom te mit látsz de nálunk ez így megy. És nem kerülöm a munkát, hiszen így is megyek. Nem kéne ilyen ítélkezőnek lenni. Egyből a rosszindulat....
2022. márc. 6. 22:27
 8/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Tudom hogy munkahelyi baleset, viszont nem késtült róla jegyzőkönyv meg semmi. Mert én nem gondoltam hogy ez ilyen "komoly". Azt hittem csak beútődött aztán kész.
2022. márc. 6. 22:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Vegul voltal munkaba? Milyen volt?
2022. márc. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9, tegnap írta ki a kérdést…
2022. márc. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!