Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Egy nagyon jó ortopéd sebészt...

Egy nagyon jó ortopéd sebészt keresek, térdműtét miatt, ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs pénzem magánklinikai milliós műtétre és akit ismertem, átment magánba..

Egy régebbi összetett sérülés. 30 éves vagyok, rendszeresen mozgok és szeretnék továbbra is mozogni. Nagyon tartok tőle, hogy elkerülhetetlen a műtét és rettegek attól, milyen lesz utána. Pest megyében lakom de hajlandó vagyok az ország nagyjából bármely pontjára elmenni.



2022. márc. 30. 01:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudsz válogatni. Ott fogják megcsinálni, ahova területileg tartozol, és az az orvos aki ott rendel.
2022. márc. 30. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Neeee...😭

Elegem van, mostmár kezdek rálátni, miért is olyan magas Magyarország öngyilkossági rátája. Kilátástalan minden és csak rosszabb lesz.

Természetesen nem csak az egészségügy miatt érzem úgy, hogy inkább meg akarok halni.

2022. márc. 30. 08:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem igaz az, amit az első írt. Válassz egy orvost és kérj a háziorvosodtól abba az intézménybe beutalót ahol az orvos rendel. Ha Budapesti vagy ajánlom a SOTE Ortopédklinikát vagy az Uzsoki kórházat. Jó szakemberek vannak mindkét helyen. Az én orvosom sajnos már csak magánban rendel.
2022. márc. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De igaz amit írt. A betegek lakcím szerinti illetékes kórházhoz tartoznak ellátásügyileg. Ettől eltérni akkor lehet, ha továbbutalnak magasabb ellátási szintű kórházba, illetve ha fogad az ottani ellátó orvos. Ez pontosan azért lett így szabályozva évekkel ezelőtt, hogy ne alakuljon ki az "egészségügy turizmus".
2022. márc. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezért kell előbb ortopédorvost keresni, ha van időpont igenis megkapja a beutalót más kórházba. Évek óta nem a területileg illetékes kórházba járok különféle bajaimmal. 3-as vagyok.
2022. márc. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az Uzsoki-kórházban tényleg jó orvosok vannak, de eléggé túlterheltek és nagy a káosz. Esetenként 3-4 óra a várakozási idő egy rendelésen mire bejutsz az orvoshoz vagy röntgenre. Ettől függetlenül a műtéti várakozási idő nem túl hosszú.
2022. márc. 31. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!