Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ugyan olyan erős fájdalommal...

Ugyan olyan erős fájdalommal jár, ha másodjárra szakad el a térdemben a keresztszalag?

Figyelt kérdés

5 évvel ezelőtt focizás közben elszakad a térdemben a keresztszalagom, iszonyatos fájdalommal járt. Meg is műtötték. A megfelelő rehab után újra kezdtem focizni minden gond nélkúl, semmi baj nem volt a térdemmel.

Néhány hete focizás közben éppen kapura készültem lőni, de a labdát elpöckölték előlem és hatalmasat rúgtam az elém kerülő talpba.A lábfejben nyilván fájt, de a térdem nem, csak kb. fél óra múlva kezdtem bizonytalannak, kattogósnak tűnni.Sajnos ez már kb. 6 hete volt, de hírtelen mozdulatra most is fáj különösen a térdem belsö felé a térdkalácsom mellett és a térdhajlatom.

Talán elszakadhatott újra különösebb hírtelen megjelenő erős fájdalom nélkül, vagy esetleg meniszkusz szakadás?

Nyilván megyek mri-re rövidesen, de addig is agyalok, mert szörnyen idegesít! :-(



2022. ápr. 2. 16:47
 1/3 anonim válasza:

Szia.

Be dagadt utána a térded?

2022. jún. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Akiszusz1977 válasza:
Szia! Mi van veled? Nézdd meg a kérdéseim, hogy járt a fiam is! Te már felnőttként jártál így?
2022. jún. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mint utólag kiderült a meniszkuszom szakadt be.

Június végén be is ragadt a térdem, nem bírtam kiegyenesíteni, sem ráállni, csak mankóval tudtam járni. Rá egy hétre július 1-én megműtöttek, most megint rehab, úgy érzem jó uton haladok, bár még kicsit érzékeny, néha kattan. De nyomom a tornát, remélem 1-2 hónap múlva focizhatok a haverokkal.

Az előző kérdezőnek: igen 37 éves vagyok most, 5 éve volt keresztszalag szakadásom.

2022. okt. 19. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!