Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kb. Egy hete versenyen kihúztá...

Zsofi-im kérdése:

Kb. Egy hete versenyen kihúzták a karom karfeszítésnél, és nem kopogtam le, hallottam egy reccsenést és nyilalló fájdalmat éreztem. Rá nem sokkal már nem bírtam behajlítani a könyököm csak 35-40°-ig, menjek vele orvdohoz?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 2. 22:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Foly.Most hogy eltelt egy hét és még mindig fáj. Maximum 10°-ig tudom ki nyújtani, és akkor is bele nyilal. Szedtem be gyógyszert, borogattam nem segített. Én úgy látom elvan deformálodva de egyáltalán nem feltűnően, szinte észre se vehető. Szerintetek elmenjek orvoshoz vagy várjuk hogy mi lesz?
2022. ápr. 2. 22:00
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el
2022. ápr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Téged sem az eszedért szeretnek...
2022. ápr. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Már rég el kellett volna menned dokihoz. Ha még mindig nem tetted, ahogy megteheted: pótold!
2022. ápr. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!