Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek ez törés vagy sem?

Felhasználó2204 kérdése:

Szerintetek ez törés vagy sem?

Figyelt kérdés
Ma foci kozben ki fordult a jobb bokám, es a jobb bokám jobb oldal fáj, van bedagadva. Jegeltem es ahogy hazaértem azóta pihentetem. Rá tudok állni de aránylag faj ha lépek vele. Mintha volt ilyen érzésem, es akkor nem volt semmi extra, nem tört el.

2022. ápr. 12. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Ha ellene törve fekete lenne és rá se bírnál állni. Meghúzdtad.
2022. ápr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Menj el és röntgeneztesd meg ha holnapra nem lesz jobb mert letörhet egy pici darab. Attól nem lesz fekete csak duzzadt és fáj de viszont gipszbe kell tenni. (saját kaland)
2022. ápr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Valami konkrétabb? Nem tudok sztrm holnap elmenni mert sok a dolgom. Rad tudok állni, de faj, nincs vészesen bedagadva, es mar volt ilyesmi regen es akkor se volt eltorve.
2022. ápr. 12. 19:34
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Ismerősöm állt törött bokán, tqncolt is, szóval nem minden esetben van az
2022. ápr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Oké, akkor részletesebben : tél volt, fa mellet jeges volt ezért kicsúszott a lábam és kifordult a bokám.

Nagyon bedagadt, fájt de még hazautaztam 25 kilométert vonattal, gyalog, busszal.

Másnap is dagadt volt és fájt ezért elbotorkáltam a szakorvosi rendelőbe ahol röntgen készült.

Kiderült hogy amikor kibicsaklott, akkor a boka csontra tapadó egyik izom (vagy ín) szabályosan letépett a csontról egy borsónyi darabot.



Így került gipszbe.

2022. ápr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szalagszakadás
2022. ápr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!