Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez helyre fog jönni?

Ez helyre fog jönni?

Figyelt kérdés

Eltört az orrom, szilánkosra, és 1 hete műtötték.

Elég görbe volt, a csontot helyre rakták, de az orrok allján ahol az ütést kaptam bal oldalt olyan mintha kicsit be lenne horpadva.

Ez már soha nem fog helyre jönni?



2022. ápr. 8. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Magától nem lesz már szebb, maximum ha megcsináltatod. Sajnálom. Sajnos töréskor a kórházban nem arra törekszenek, hogy szép orrod legyen, hanem hogy legyen orrod.
2022. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Magánkórházban csinálták, jó pénzért, ezért nem értem miért van ez, pedig jól visszarakták, de még az orrcimpám is más mint a másik oldalt
2022. ápr. 9. 07:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, megkérdezted azóta a dokit?
2022. ápr. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még nem, de azt nem értem, hogy a csonton látszik is hogy egyenes, de esküszöm mintha az egyik oldalt kevesebbbőr lenne a másikon meg több, tehát a horpadást nem a csont okozza.
2022. ápr. 10. 14:13
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy most csak ennyit tudtak kezdeni a szövetekkel, biztosan inkább a csontokra koncentráltak, majd egy következő műtéttel helyrehozzák.
2022. ápr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tehát azt mondod hogy a szövetek sérültek annyira hogy nem termelődnek vagy mi?
2022. ápr. 10. 17:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Valamiért nem tudták helyreállítani, inkább ez lehet.
2022. ápr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát csak fura mert a csonton látszik hogy egyenes, viszont bal oldalt be van "horpadva"

Akkor ez már nem fog javulni?

2022. ápr. 11. 06:55
 9/9 anonim válasza:
Ezt érdemesebb az orvosoddal megbeszélni, ő sokkal több dolgot tud, ez alapján jobban meg tudja mondani. Kitartást!
2022. ápr. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!