Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha valaki fém érzékeny,és...

Ha valaki fém érzékeny,és olyan műtétre vár, ahol csavarozni kell belül, akkor szólni kell, hogy fém érzékeny vagy alapból olyan csavarral dolgoznak, ami hipoallergén?

Figyelt kérdés
Fém érzékenység nem bizonyított nálam, csak pl fülbevalókat, vagy infúziónál tűt raktak be branül helyett és viszketett, feldagadt, amíg ben volt a fém, emiatt gyanítom, hogy lehet, hogy fém érzékeny vagyok

#műtét #csavarozás #fém érzékenység
2022. ápr. 17. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Orvosi fém az hipoallergén.
2022. ápr. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Hosszab időre már csak branült raknak be, a protézisként használt orvosi fémek hipoallergének.
2022. ápr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen fémre vagy érzékeny? Kismilliónyi van
2022. ápr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mint írtam, nem megállapított a fém allergiám, csak azt tudom, hogy egy alkalom pl amikor kórházba kerültem, NEM KAPTAM BRANÜLT (fényképpel tudom bizonyítani!!!) és mire lement az infűzió, a tű körül csupa vörös lett a kezem, feldagadt és viszketett mint a rosszbaj :/ Valamint semmilyen fülbevalót nem bírok felvenni ugyanezen tünetek miatt, de pl gyűrű nyaklánc stb azt simán viselem, azzal semmi bajom...
2022. ápr. 17. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!