Nagy baj lehet?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt este erősen belerugtam a tv allvanyba. Akkor nem fajt, nem éreztem semmit. Másnap reggel mar arra ébredtem hogy faj. Akkor bedagadt picit az ütés helyén, es a mozgatasoktol is fajt. Hideg vízzel borogattam tegnap, ma reggelre mar jobb es az egesz labfejem nincs bedagadva, csak az ütés helyen es ma reggelre enyhén piros. A mozgatasok amik tegnap fájtak nagyon azok ma enyhébben de még faj. Volt mar valaki igy?
2022. máj. 7. 07:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Először ugy voltam vele, hogy nem szaladok egybol orvoshoz, de már kételkedem, hogy lehet kene. Viszont hétvége van. Szerintetek ha megyek, várjak hétfőig vagy menjek sürgősségire?
2022. máj. 7. 07:30
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmibe nem kerülne elmenni és megnézetni, ahelyett hogy házi praktikáktól és idegen emberek netes tanácsaitól várod a megoldást. Ha eltört a lábujjad, azt is kezelni fogják, ha csak zúzódott vagy semmi baja, azt is meg fogják mondani. Egyik sem nagy baj, de felelőtlenség komoly fájdalmak és tünetek mellett úgy tenni, mintha holnapra elmúlna nyom nélkül. A töréseket pedig nem véletlenül szokták bekötni vagy sínbe, akár gipszbe rakni, nehogy szarul forrjon össze, mert az viszont további fájdalommal, károsodással vagy műtétekkel járhat, ha korrigálni kell.
2022. máj. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igy van persze, de mint irtam először nem tűnt komolynak. Este mindenképp megnezetem mert egyedul nem tudok elmenni igy.
2022. máj. 7. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!