Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Megégettem magam Mivel...

Megégettem magam Mivel tudnám felgyorsítani a gyógyulást?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez hülyén hangzik, de vannak azok az illatosító célt szolgáló füstölőpálcák. Én azt szépen ráejtettem a kézfejem felől a középső és a mutatóujjam közé. Engedtem rá hideg vizet, de nem sokat segített. Másnapra lett rajta egy szép vízhólyag. Az kifakadt és most be van varasodva a helye.

Esetleg tippek hogy hogyan gyorsítsam fel a gyógyulást?

Tudom hogy nyomorék vagyok, nem kérek ilyen válaszokat😂



2022. máj. 11. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne vakard, kapard, nyomkodd. Tisztán kell tartani, én a helyedben hámosítót használnék pl: neogranorm, bepanthen. Kend be napi többször, ragaszd le, hogy ne jöjjön le róla.
2022. máj. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gublug ***** válasza:
100%

Egyetértek, hogy kend be 2x-3x naponta, de ne sokat.

Leginkább a levegő gyógyítja. Ne ragaszd le (estére biztos ne), ha nem akadályoz a mindennapi életben (pl. iskola táska felvételekor ne dörzsölődjön, vagy munka közben nem szakadjon tovább ne fertőződjön, stb.)

2022. máj. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2022. máj. 12. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!