Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Gödörbe léptem, piszokul fáj...

Gödörbe léptem, piszokul fáj a lábam, alig bírtam hazáig jönni, mit csináljak vele? Hideget rátenni jó? Vagy bekenni valamivel?

Figyelt kérdés
Köszi előre is.

2022. júl. 24. 20:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha van otthon fekete nadálytő kenőcs, vagy lóbalzsam kend be valamelyikkel. Valamint tegyél rá vizes zsebkendőt, vagy jeget. Ha nem múlik el a fájdalom pár nap után sem, ajánlom hogy menj el orvoshoz.

Jobbulást kívánok.

2022. júl. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi, azon gondolkozom épp, van-e még itthon nadálytő, csak nem akaródzik felállnom megnézni. :) kivettem rá egy burgert a fagyóból. :) kicsit mégis megdagadt a nyavalyás.
2022. júl. 24. 21:00
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Állott vizes borogatás. felpolcolt láb.
2022. júl. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Vitesd be magad valakivel a traumatológiara, és nezesd meg.
2022. júl. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%

Ha esetleg részleges ínszalag szakadásod van, akkor gyorsan kéne reagálni, mert minnél előbb műtik meg annál jobb, legalábbis nálam ez volt.

Nem akarlak paráztatni, de ha holnap is alig bírsz ráállni akkor meg kéne nézetni..

2022. júl. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszi, hármas, csináltam gyertyát egy ideig, akkor nem volt hülyeség :) miért állott?


Négyes, nincs kivel, de amúgy sem szeretnék, meg TB-kártyám sincs (TAJ számom van, csak új fecnit nem intéztem, mióta nevet valtoztattam).


Első, kimentem négykézláb, szépen vagyok, huszonöt éve mindig vokt nadálytőtinktúrám, persze, hogy most nincs, bekentem eukaliptuszolajjal, ártani nem használ :D

2022. júl. 24. 21:14
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nézesd meg, mert bokatörés is lehet, ami nagyon nehezen gyógyul meg, ha későn kezdik kezelni.
2022. júl. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Ötös, köszi, azt miből lehet sejteni? Mozog rendesen, csak fáj.

Hetes, a bokám szerencsére nem fáj, csak a lábam feje.

2022. júl. 24. 21:22
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Elég a TAJ számod, az nem fog változni a névváltozással.

Mivel nem tudsz lábra állni ("kimentem négykézláb") nyugodtan hívj egy mentőt, mondd el mi történt.

Ki fognak menni, rögzítik a lábadat és bevisznek a traumatológiára (balesetire). Hazafelé bedig tudsz kérni betegszállítást.

2022. júl. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Éppen tudnék, csak nem akaródzik, mert fáj, elég volt hazáig eljutni. A mentők kiröhögnének, ha meg kiderülne, hogy katonadolog, nem tudom, mit kapnék. Amúgy a szomszédban van az ügyelet, de az most kicsit messze :)
2022. júl. 24. 21:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!