Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Jól csinálom nem lesz rosszabb...

Jól csinálom nem lesz rosszabb tőle a csuklóm?

Figyelt kérdés

3 napja arra ébredtem hogy nagyon fáj és mozdítani nem tudom lefelé, és lett egy kisebb dudor is a kézfej felől a csuklómon, nyomásra érzékeny, kicsit kemény de közben puha is, de nem mozdítható.

Legközelebb hétfőn tudok dokihoz menni vele, de addig is nem tudom hogy jót teszek e a csuklómnak, mert ugyan úgy fáj már 3 napja és nem hogy jobb lenne még rosszabb. Tartani, rá nehezedni nem tudok,kenem flectorral, jegelem, csukló rögzítőt is használok.



2022. júl. 30. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem erőlteted, biztos nem lesz rosszabb. Vagyis lehet, de így nem ártasz neki.
2022. júl. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet ínhüvelygyulladás, pihentetni kell és az jó ha kenegeted reuma krémmel, fáslizni is jó nappal, éjszakára ne legyen rajta sem fásli, sem a csukló rögzítő.
2022. júl. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!