Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csinálok szarul, a bőröm...

Mit csinálok szarul, a bőröm egyre rosszabb szeptembe óta? Már lassan elvesztem a hitem hogy lesz-e szép valaha

Figyelt kérdés

ha kijön vmi pattanás tuti hogy hagy vmi nyomot, így most már ez alatt a 6-7 hónap alatt tiszta fol a bőröm, ha nagyobb akkor szép kis heg szerű dolgok maradnak


most már alapozóval kenem a bőröm ha emberek közé megyek, másképp nem lehet megmaradni


bőrgyógyász által felírt antibiotikumot már másfél hónapja szedem, + lenkei féle B vitamint is, de sajnos semmi


vesekőre is szedtem vmit de már elfogyot, és semmi sem változott a vesémmel kapcsolatban sem


a gyomrom is szar, állandóan fingorásznom kell, kivéve ha gyümölcsöt eszek, de érdekes mód ha vmi lisztes dolgot akkor is:\


még erre jön vmi aranyér szerű szar is


nem tudom mi lesz a következő gond ami már lassan arra akar késztetni hogy ráébredjek hogy az élet nem nekem való,

szóval msot már nagyon elegem van


mit csináljak??


próbálok nem gondolni rá, de nagyon nehéz, és igyekszem minél több sikert elérni(kihívásokat vállalni) hogy ne kerítsen hatalmába ez a sok szar


18f


2012. márc. 10. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Tini vagy, és türelmetlen. Szépen szedd sorjába a bajaidat, és egymástól függetlenül gyógyítgasd. Az aranyeret valszeg rossz táplálkozási szokás okozza. Ez hathat a pattanásosságra is. A vesekő lehet a kevés folyadék miatt, de ezért lehet szorulásod is. Szal mi összefüggünk testileg. Ezeket a dolgokat a háziorvossal kellene megbeszélni, aki össze tudja fogni a bajokat. Egymagadban megijedsz tőle, pedig ezek nem nagy dolgok. A sok különálló orvos sem jó, mert mindenik csak a saját részét látja benned. A háziorvos fogná össze az egészet. Nálunk legalábbis így működik.
2012. márc. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont hogy nem külön kéne kezelni a problémákat!! Simán lehet, hogym indezett mögött áll valami, azt kéne felkutatni. Pl lehet, hgoy el kellene menned belgyógyászhoz
2012. nov. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikor voltál vérvételen?
2015. febr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

voltam nyáron :D meg röntgenen is, és makk egészséges vagyok azok szerint..


amúgy most már sokat javult, szóval most már szinte normálisan érzem magam :D

2015. febr. 4. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!