Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 2-3 órával ezelőtt belerúgtam...

2-3 órával ezelőtt belerúgtam véletlenül a jobb lábammal egy téglába. Akkor pár pillanatig fájt, de utána nem. Most megint elkezdtek fájni a lábujjaim. Rá tudok állni a lábamra, de fáj, amikor megyek. Lehet, hogy eltörtek a lábujjaim?

Figyelt kérdés

#lábujj #törés #törött lábujj
2022. aug. 20. 21:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Kívülről nem látok változást, nem színeződött el egyik ujjam sem vagy ilyesmi.
2022. aug. 20. 21:56
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy történt, hogy majdnem átestem egy téglán (kőművesek dolgoztak itt, és nem figyeltem a lábam elé), szóval lehet, hogy nem annyira nagy erővel rúgtam bele, annyira meglepödtem, hogy már nem tudom.
2022. aug. 21. 00:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Más csontozatú 1 ffi, és 1 nő! Te hova tartozol?
2022. aug. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nő vagyok
2022. aug. 21. 01:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nembiztos. Hogy törés, látnom kellene, képalkotó vizsgálatra bejöhetsz, de ha törés is van, ha olyan helyen, az magától rendeződik! Pócold fel, jegeld! Tudsz képet küldeni? Honvédban estig ügyelek!
2022. aug. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, már sokkal kevésbé fáj szerencsére.
2022. aug. 21. 13:06
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Persze papucsoztál.

Téglának nem lett baja?

2022. aug. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!