Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kislányom 15 hónapos. Későn...

Kislányom 15 hónapos. Későn vettük észre, hogy az elektromos ragasztó pisztoly rudját megrágta kicsit a tetejénél. Külön csak a rúd került valahogy a kezébe nem olvadt állapotba. Fenyőgyanta és EVA az anyaga. Lesz baja tőle? Remélem kikakilja.

Figyelt kérdés

2022. aug. 28. 22:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Orvosra nem gondoltál?!

Komolyan ennyi eszed van, hogy a gyerek mérgező dolgokat rágott és nyelt, és te nem az ügyeleten ülsz vele, hanem ismeretlen, arctalan idegenektől vársz válszt ebben ah ügyben?!

Az embernek

Megáll az esze.

2022. aug. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Most azonnal hívd fel a Toxikológia ügyeletet!!!
2022. aug. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
Én úgy gondolom, hogy ha nem nagy mennyiséget evett, hanem csak megrágcsálta, akkor nem lesz semmi gond. Figyelgesd a közérzetét, igyon sok folyadékot, egyen rostban gazdag ételt.
2022. aug. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

Orvos, basszus!

Ha már ennyi eszetek nem volt, hogy egy 70centis gyerektől nem tudjátok biztonságos magasságba tenni a veszélyes szerszámokat, akkor legalább most legyen annyi eszed, hogy elviszed orvoshoz!


Szegény gyerek..

2022. aug. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
Nem lesz baja töle, nem mérgezö anyag. Ha eddig nem akadt meg a torkán akkor már ezután sem fog (Hiszen kivetted a kezéböl, szájábol.). Az elöttem szolo ijesztegetök "jotanácsait" ne vedd figyelembe, a tudatlanság szolalt meg náluk.
2022. aug. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Minimum a toxikológiát hívd fel. Nekem a gyerekem 7!!! éves volt, amikor a kezébe adtam a fertőtlenítő kendőt, hogy törölje meg a kezét. A nyelvét is megtörölte vele. Hívtam az ügyeletet, azt mondták, hogy nem gond, mert csak felmaródásnál lenne probléma, az meg nem volt. Azért felhívtam a toxikológiát is, be kellett olvasnom a pontos összetevőket, ők is azt mondták, hogy nincs mérgező anyag benne. Még 2-3 napig a lányom minden mozdulatánál gyomorgörcsöm volt. Természetesen nem lett gond. Nem is értem, hogy te hogy ülsz nyugodtan a babérjaidon. Képzeld, lehet mérgező, de ezt gondolom te is így gondolod, mivel írtál ki kérdést.
2022. aug. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Inkább feleslegesen ügyelet, mint sem ne vigyék 1x és gond legyen...
2022. aug. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Na mi lett???
2022. aug. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Beszéltem a toxikológiaval, egyelőre semmi olyant nem mondtak. Nem mérgező anyagról van szó de várom a hivasukat vissza, mert pár részletes dolgot át kell beszélni. A mi orvosaink beleertve az ügyelet semmit nem csinál ezért írtam ide hátha járt vki így. Sokszor vagyok igy is a lányom nyomában a házimunka mellett a nagyfiam is vele van. Túl hiperaktív kisgyerek igyekszem odafigyelni egyszer fordult elő viszont a lakás minden szegletébe magammal viszem tényleg megijedtem.
2022. aug. 29. 11:33
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

Jól tetted, hogy beszéltél a toxikológiával.

Jobb biztosra menni ilyen téren.

2022. aug. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!