Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bevertem a fejem. Lehet...

Senki12345678 kérdése:

Bevertem a fejem. Lehet belőle nagy baj? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Tegnap este lehajoltam és az ablakba erőből bevágtam a fejem. Vérzett kicsit, de hamar el is állt . Nem ájultam el, nem szédültem, nem volt kettős látás sem hányinger, csak a helye fájt. Vérnyomást mértem este folyton, normális volt. Vagyhat kicsit alacsony de nekem mindig az. Szerintetek el kene mennem orvoshoz vele vagy felesleges?

2022. aug. 30. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Igen, el kell menned orvoshoz, kezeltetni a hipochondriádat.
2022. aug. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Még 1-2 nap múltán is jelentkezhet tünet, ha esetleg agyrázkódásod volt. Ne végezz addig megerőltető, nagy mozgással járó tevékenységet, ha lehet, akár pihenj is. Ha nincs tünet a továbbiakban, felesleges orvoshoz menni, semmit nem tud tenni.

A külső vérzés a kisebb baj ilyenkor egyébként, főleg hogy gyorsan el is állt. A nagyobb baj az agyban belső vérzés lenne.

2022. aug. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen attól félek, hogy esetleg az van/volt. Lehet csak túlaggódom😩
2022. aug. 30. 09:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet túl aggódód, de az is lehet, hogy rövidtávú memória károsodást szenvedtél.
2022. aug. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Ha nagyon rosszul érzed magad, akkor menj el orvoshoz
2022. aug. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

9:10es

Miért szenvedtem volna memóriakárosodást? Mindenre emlékszem.

2022. aug. 30. 09:18
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem aggódod túl, kb. 2 nap után nyugodhatsz meg teljesen. Orvoshoz csak akkor fordulj, ha konkrétan rosszul érzed magad: hányás, kettőslátás, szédülés, aluszékonyság jelentkezik.
2022. aug. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi tüneted nincs, ne aggódj, a fájdalom még természetes 1-2 napig. Én is sokszor vertem már be a fejem otthon, kicsit jegeltem és rendbejött.
2022. aug. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!