Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » SOS Mit tegyek? Belement a...

SOS Mit tegyek? Belement a szemembe a méz!

Figyelt kérdés
Úgy történt hogy felemeltem a dobozt hogy folyjon a számba a méz, tudom hülyeség volt. Ahogy felemeltem be volt csukva a szemem és nem láttam hogy folyik utána kinyitottam a szemem hogy miért nem folyik és pont jött és a szemembe. Gyorsan ki mostam a szemem meleg vízzel de még mindig ragad a szemem. Lehet valami bajom?
2022. aug. 30. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

addig most még ragad..ha nem jobb elmehetsz az ügyeletre de ott is kb mosni fogják.


szemcsepp utána jó lehet

2022. aug. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta langyos vízzel kimosni. Szerintem nem lesz semmi baj. Csak kellemetlen
2022. aug. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jobban mosd ki! Nem méreg a méz és vízben oldódik! Összetétele cukor, víz, vitaminok és ásványi anyagok. Semmi bajod nem lesz tőle.
2022. aug. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, azóta sikerült rendesen lemosnom, már nincs semmi probléma :D
2022. aug. 31. 01:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!