Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Meddig fáj egy zúzódás? Egy...

Meddig fáj egy zúzódás? Egy hónap után normális?

Figyelt kérdés

Még augusztus közepén munka közben elég csúnyán bevertem a lábam szárát mert egy pillanatra megszédültem és belerúgtam, megbotlottam egy nagy ládában. Seb is lett rajta, nem nagy és kicsit belilult, zöldült egy napig borogattam, felpolcoltam, pihentettem. Viszont sokat gyaloglok sajnos aznap is kellett és azután is. Patikába vettem rá krémet, a patikus azt mondta ha el lenne törve vagy repedve a csont nem tudnék járni, de attól is félek hogy az erem vertem be. Sajnos magánorvoshoz is majd csak a hónap vége fele jutok el. Az elmúlt napokban egyre jobban fáj, zsibbad, ma észrevettem hogy van rajta egy apró kemény duzzanat. Megijedtem, ez normális egy nagyobb ütés után?

Köszönöm a normális válaszokat!


2022. szept. 15. 21:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!