Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ujj zúzódás után 2 hónappal...

Ujj zúzódás után 2 hónappal normális,hogy még időnként fáj,érzékeny?

Figyelt kérdés
Az ujjnak az utolsó ujjperce sérült meg,nem tört el mert készült róla röntgen,de ennyi idő után még mindig érzem.Porcnak vagy ízülettel lett valami?

2021. jún. 19. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a bal kéz III-as ujj, 2-es ujjpercéről nyúztam le véletlen a bőrt. Ez volt több, mint egy éve, lassan másfél, és időnként még mindig fáj.


Valószínűleg az ízület sérülhetett, de maga a sérülés az, ami szinte mindig érzékeny marad, főleg időjárás változásra. Sajnos ez ilyen.

2021. jún. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Zúzódásnál normális. Motorozás közben sikerült a vállamra esni, nem tört el semmim, de hónapokkal később is éreztem.
2021. jún. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem,az a baj ha kicsit megnyomom az ujjpercet akkor belefájdul.Meg ha edzek és fogok vele akkor is fáj.
2021. jún. 19. 23:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen normális
2021. jún. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
normális. ha fél évre rá is érzékeny, érdemes visszamenni. de igazából még az is normális
2021. jún. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És ezzel hova kellene visszamenni vagy milyen orvoshoz? Mert amikor megnézettem akkor ügyeleten voltam,nem magánorvosnál.
2021. jún. 20. 10:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Zúzódással sok mindent nem tudnak tenni. Ha azért amúgy javult az állapotod, akkor szerintem nem kell még több orvos.
2021. jún. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!