Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha becsípődött a derekam nagy...

Ha becsípődött a derekam nagy baj lenne ha 2-szer vennék be egy nap flector port (50mg)?

Figyelt kérdés

kb 3-4 napja csípődött be az első 2 nap nem volt vészes, de a tegnap meg a ma borzasztó volt, mert egy hajolásnál még jobban belenyilalt. Próbáltam algopyrint, ibuprofént, lóbalzsamot stb.. de nem igazán segített semelyik.

Kipróbáltam a voltaren gél+ flector kombót, és sokkal élhetőbb végre sikerül ülnöm legalább meg persze a neten fellelhető tornák közül is csináltam 1-2-őt. A kérdés az lenne hogy a flector porból hogyha pl reggel, és délután/késő délután beveszek mégegyet lehet bajom? Nem vagyok egy nyüzüge szervezet majd 2 méter vagyok 120 kiló felett, és nem tudom gondolom nem mindegy hogy egy 75 kilós embernek elég 1, vagy egy magamfajtának. Akinek továbbá bármi további ötlete van szívesen fogadom kicsit lesugárzik ágyékra/lábakra a fájdalom de nem vészesen.



2022. szept. 17. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Nyugodtan bevezetés, a betegtájékoztatón az áll hogy egy nap max. 4 tasakot lehet. Tehát a 2-t nyugodtan. Csak várj a kettő között.
2022. szept. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
*beveheted
2022. szept. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
Érdemes betartani amit tájékoztató ír időt, de azon kívül nyugodtan mehet. Asszem 2 órán belül nem lehet még 1et, de már rég olvastam. Azt tudom, hogy 1x éhgyomorra ittam kettőt egymás után kb 10 percen belül és hánytam miatta, mert a gyomrom bántotta hirtelen, mert úgy nagyon erős volt.
2022. szept. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!