Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Megrázott az áram, és fehér...

Megrázott az áram, és fehér színű nyoma maradt, menjek korházba, vagy az ügyeletre?

Figyelt kérdés
Szóval töltöttem az elektromos rolleremet, és mosogatás után kihúztam a dugót a konnektorból. A kezem még nedves volt, és rácsúszott a dugó fémes részére. Maradt kb. 1 cm hosszú 0,5 cm széles nyoma. A dugó fémes része kb. csak fél cm hosszú. Megnéztem, és lehetetlen úgy hozzáérni, hogy közben a fémes rész csatlakozik a hálózathoz. Valószínűleg az akkumulátor rázhatott meg. Egyébként apukám utána megfogta száraz kézzel, és őt is megcsípte. Azt hiszem 36 voltos az akksi. Apám szerint maradjak itthon és pihenjek, mert a korházban úgysem csinálnak semmit sem velem.
2022. szept. 28. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora feszültségtől semmi bajod nem lesz. Valószínűleg megégetett, azért lett fehér a bőröd. Lesz ott egy kis vízhólyag.
2022. szept. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kikerestem az adatokat, és ezt írja: Akkumulátor névleges feszültsége 36V

Akkumulátor bemeneti feszültség 42V

Akkumulátor-kapacitás 10,4 ah

2022. szept. 28. 20:58
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Túl fogod élni .
2022. szept. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38%
Lefotózod a nyomát? Sose láttam még ilyet. *katasztrófaturizmus*
2022. szept. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!