Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha mindkét kezemben ínhüvelygy...

Ha mindkét kezemben ínhüvelygyulladás van, akkor mit fognak csinálni holnap?

Figyelt kérdés

Ha két kezem, akkor hogy kezelik?

Sejtem hogy gipszbe kerülök mert ma a magándoki asszisztense csak kiadta a papírt hogy jelentkezzek a doktor úrnál a kézsebészeti gipszelőben holnap reggel 8-kor. Kérdeztem mi lesz, azt mondta csak hogy majd a doktor úrral megbeszéljük..

injekcio kúra volt de nem igazán használt.

Egyik kicsit jobb talán.

Gondolom a rosszabb gipszbe kerül.

Táppénz ez ilyenkor?

Gipszbe kell az ujjaimat is tenni?

Most fáslizva van mindkettő, de az ujjak nem, azt muszáj volt leszednem, mert semmire nem tudom használni. Éjszaka sinben van mindkettő ujjakkal együtt.

Ha itthon vagyok akkor hol az egyik hol s másik van felkötve.


2022. okt. 3. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Majd holnap a doktor úrral megbeszélitek.

Honnan kéne tudnunk? De ha gipszelnek, akkor igen, táppénz.

2022. okt. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó ismerősömnek volt, mindkét kezében, jó egy év volt, mire rendbejött belőle, neki fizioterápiákat csináltak, nem tudom pontosan mi mindent, de az biztos, hogy lágylézer terápiát csináltak vele.


Ha fizioterápián nem voltál vele, akkor inkább azt kellene próbálnod. Úgy tudom, maximum végső esetben jöhet szóba a gipszelés ilyen esetben, de még soha nem hallottam olyanról, hogy valakinek tényleg megcsinálták volna.

2022. okt. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha gipszelik akkor az ujjakat is fogják. Lesz aki segítsen? Így egyedül nem tudsz lenni.
2022. okt. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Lassan két hete gipszben. Egyik kezem, másikat nem engedtem. Összes ujj kivéve hüvelyk és konyekig az egész gipszben.

Valakinek volt két keze egyszerre?

Ha nem javul péntekig az injekcio hatására akkor begipszelik azt is.

De úgy meg mit csinálok.. fel is van kötve most a gipszes kezem de kettőt nem lehet így kötni sem és létezni sem vele :(

2022. okt. 17. 13:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!