Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mire számíthatok miután...

Ildi74 kérdése:

Mire számíthatok miután kivették a fémet a bokámból? Bő 2 éve eltörtem a külbokám, 10 csavarral és egy lemezzel rögzítették. Ezt 3 hét múlva kiszedik... Aki átesett már ilyen műtéten, mire számíthatok utána? Mikor lehet terhelni újra a lábat?

Figyelt kérdés

2022. okt. 7. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés, mert nekem is lesz ilyen a jövőben, csak térd-sípcsontból.

Viszont tapasztalataid várom. Én még törés alatt állok (fekszek...)

Amit halottam másoktól , hogy a műtéti napon még benned lesz a dren, másnap mehetsz haza.

Az ízület, zsírszövet, kötőszövet, bőr, stb... Az pedig ismét több hónap a gyógyulási ideje, mint mikor az első műtéted volt.

2022. okt. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Túl vagyok a műtéten. Másnap hazajöttem, mankó nélkül kozlekedek, nincs semmi fájdalom. 10 nap után van varratszedés, utána kb 2 héttel már ugyan úgy terhelhető lesz, mint előtte (sokat futok), a sebnek kell erősödnie
2022. okt. 27. 22:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülök, hajrá, és mihamarabb épülj fel , gyógyulj!
2022. okt. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!