Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 2 hónapja műtöttek bokatörésse...

2 hónapja műtöttek bokatöréssel, jövő héten ki veszik a csavarokat meg a lemezt, mert kilöki a szervezetem. Mire számíthatok műtét után? Be vagyok rezelve rendesen... Esetleg megint gipszet kapok? Vagy fogok tudni járni rendesen utána? 😐😐

Figyelt kérdés

2022. febr. 20. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagy esellyel gipsz ujra szerintem
2022. febr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legrosszabb dolog a helyzetedben, hogy elmozdulással járó bokatörés esetén műtét szükséges. A műtét során beültetnek egy rögzítőlemezt, amit csavarokkal "fixálnak" vagyis illesztenek a csonthoz. Tényleg a helyzetedet bonyolítja, hogy a szervezeted ezt a fajta rögízést nem fogadja be. Emiatt újabb műtétre lesz szükséged, ami vélhetően újabb gipszes hetek következnek.
2022. febr. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez remek... Köszi szépen nektek!
2022. febr. 20. 10:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Updatelsz majd, miután megműtötték? Nekem 13 napja külboka törésem van részleges szakadással, harmadcsőlemezzel és 5 csavarral műtötték,tegnap kaptam a 2,5 hetes fekvő gipszet a gipszsín után, kíváncsi vagyok mi lesz a te esetedben..

Kitartást!

2022. febr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Update! Túl vagyok a műtéten 1 órája, ki szedtek mindent, dupla adag érzéstelenítő kellett, mert nem hatott az első... Mondom jól kezdődik 🙈🙈 Gipsz nem kell, viszont csak részlegesen terhelhetem. Elvileg holnap mehetek haza, ha minden rendben lesz.

Nesteasd1 kitartást neked is!

2022. febr. 22. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!