Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kiugrott a térdem? Sürgősségit...

Kiugrott a térdem? Sürgősségit hívjam?

Figyelt kérdés

Soha nem történt még ilyen velem. Mentem lefelé a lépcsőn ahogy szoktam és mikor a vége felé voltam, a lábam amire léptem befelé hajlott hirtelen és hatalmasat reccsent, folyamatosan fáj nem tudok rálépni egyáltalán. Kinyújtani kicsit ki tudom, behajlítani szintén, de ha egyhelyben tartom rövid ideig elkezd fájni. Forgatni nem tudom ráállni nem tudok, lépcsőn úgy segítettek le azon a pár lépésen ami maradt. Bekentem jégzselével de olyan mintha duzzadna.

Kiugorhatott? Én vissza tudom tenni vagy egyáltalán megpróbáljam? Sürgősségit hívjam? Mit tegyek? Soha nem volt még ilyen és rettegek hogy megrepedhetett.


2022. okt. 12. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Irány a kórház!

Jobbulást!

2022. okt. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Beviteted magad a a sürgősségire,vagy mentőt hívsz.
2022. okt. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megkérsz valakit, hogy vigyen be a traumatológiára. Nyilván magad nem tudod megoldani, és meg kell röntgenezni. Te érzed, mennyire sürgős, lehet holnapra jobb lesz, de ha dagad, jó lenne még ma megnézzék.
2022. okt. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Telefon legyen feltöltve, olvasnivalót, innivalót, töltőt vigyél mert sok óra várakozás van előtted.
2022. okt. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha kiugrott volna a térdkalácsod, akkor nem tudnád se nyújtani, se hajlítani, semmit. Inkább kiugrott, de vissza is ment a helyére, de ezt mindenképpen orvos lássa, akár traumatológia.
2022. okt. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Balesetire menj, ne sürgősségire!
2022. okt. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!