Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Véletlenül "belekaptam" a kis...

Véletlenül "belekaptam" a kis bőrfüggelékembe lehet baj?

Figyelt kérdés
A mellbimbó mellett van és a melltartó beleakadhatott és most összement szerintem lefog magától esni mert "befeketedett" mint egy seb miután vérzik és besebesedik nem tudom jobban leírni. Nem volt nagy kb akkora mint egy tűfej vagy kisebb. Elmenjen emiatt bőrgyógyászatra? Leakartam egyébként vetetni, mert zavart gondolom a beavatkozás maga az lett volna, hogy lecsípik.

2022. okt. 14. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Folosleges. En a papillomat (mert ez a neve) szemolcseltavolito kencevel (patikabol) kenem be, ha zavar es leesik 1-2 nap alatt.
2022. okt. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
65%
Nekem a nyakamon volt egy, pár éve beleakadt egy hajszálam és eléggé meghúzta. Ugyanígy összement, befeketedett, aztán egyik nap már csak nem volt ott. Ez jó 4-5 éve volt, semmi nem történt azóta, nem nőtt helyette másik,semmi nyoma nem maradt. Viszont hallottam olyat a napokban, hogy az egyik harminc valahány éves gyerekes anyuka leműttetett egy ilyet vagy hasonlót,pontosan nem tudom, aztán elrákosodott és bele is halt. Lehet az másfajta, nagyobb anyajegy féle volt. Nem tudom, nem játék az ilyen. Figyeld a következő időszakban és ha észreveszel valami szokatlant, bőr elváltozást a környékén vagy fájdalmat, akkor mindenképp fordulj vele orvoshoz!
2022. okt. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ez tuti papilloma volt ahogy 1-es írta mert alapból is egy kis bőr tartotta csak sajnos iszonyat rossz helyre nőtt és bőrszínü volt. Szerintem új nem fog helyette nőni meg nem is vérzet és fájt csak úgy vettem észre, hogy már ilyen és tudom, hogy már elötte is piszkálta a melltartó. 😊 Azért is gondoltam, hogy bőrgyógyász sem csinálta volna másképp mint lecsípte volna.
2022. okt. 15. 00:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!