Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mennyire kell félnem attól,...

Mennyire kell félnem attól, hogy a gyermekmasszőr pedofil?

Figyelt kérdés

2022. okt. 16. 17:15
A kérdező szavazást indított:
Szinte biztos, hogy az, mivel más nem megy ilyen pályára
Jelentős az esélye
Némi esély van rá
Totál kizárt
35 szavazat
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Illetve ha megnézem magamnak, mik lehetnek az árulkodó jegyek?
2022. okt. 16. 17:18
 2/32 anonim ***** válasza:
90%
Ha csak a gyanú is felmerül benned, figyelj minden mozdulatot. Viszont kb 0 az esélye.
2022. okt. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
14%
Azért elég fura, én nem mennék gyermekmasszőrnek. Ki választ ilyen életpályát? Gyerekeket maszírozni gyanús
2022. okt. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
89%
Remélem a gyerekorvosokat is ugyanigy gyanusitod, a gyermek nögyogyászokat különösképpen. (Teljesen meghülyültek az emberek?)
2022. okt. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
19%
Persze mert szerinted egy felnőtt férfi azért tanu, arra a pályára készül hogy gyerekek mézesbarlangját nézegesse meg kisfiúkat dögönyözzön.. az összeset be kell záratni
2022. okt. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
81%

Miért lenne gyanús? Ennyi erővel a felnőtteket vállaló masszőröket is élből perverznek lehetne titulálni.

Szerintem kellő körültekintés mellett nem kell aggódni. Előzetesen nézz utána az adott embernek, hogy vannak-e vélemények a munkájáról/személyéről (és azok inkább potitívak vagy negatívak-e), illetve kérdezz majd rá a fiadnál/lányodnál, hogy milyen volt a masszázs. Ha kényelmetlenül érezte magát bármi miatt, akkor úgysem akar majd visszamenni. Ilyen esetben érdemes mélyebben belemenni a miértekbe és ha kiderül, hogy illetlen helyen értek hozzá vagy bármi más pedofíliára utaló jel merül fel, akkor jelezni kell a hatóságoknak.

2022. okt. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 Erika gyors ***** válasza:
16%
Én szüleim feljelentették a perverz nénit,mivel hozzà ért a cicimhez,sajnos nem került börtönbe a néni,de a munkahelyét elvesztette,értelmes nö nem megy gyerek maszörnek,perverz ribi volt az a nö,
2022. okt. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
52%
Én jártam gyerekkoromban gyerekmasszőrhöz és … oda nyulkált ahova nem kellett volna. Akkor azt hittem ez a kezelés része de felnőtt fejjel tisztán látom hogy molesztáltak
2022. okt. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Erika gyors ***** válasza:
42%
8as hozàm is oda ért a Nö de hàlistenek tudtam hogy nem szabadna és azért feljelentették a szüleim,neked is jelentetned kellet volna amikor nem olyan helyre nyult ahova szabadna
2022. okt. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
90%

- Itt mindenki hülye?!

- Itt? Mindenki...

2022. okt. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!