Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kézcsont törésnél 2hónap...

Kézcsont törésnél 2hónap gipsz normális?

Figyelt kérdés
5-6hét gyógyulási időt írnak,a röntgenemen az van nincs elég callusom,visszatették még 2 hétre,de teljesen beszűkül és lesorvad addig...eddig egy ismerősömnek se kellett ennyi ideig.És ha utána se indul be?meddig megy ez így?

2022. okt. 27. 14:14
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
ezt értem csak azt nem hogy mivan ha nekem mondjuk fél év alatt se lesz elég ahhoz hogy levegyék,ilyen van?
2022. okt. 28. 14:50
 22/43 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat amúgy🙌
2022. okt. 28. 14:51
 23/43 anonim ***** válasza:

Újabb két hét után látni fogja az orvos a callusképződést, legfeljebb kapsz még két hetet.

Az a lényeg, hogy ne tudd mozgatni, különben ott is álizület képződés lesz.

De a box-ról az orvost/sportorvost kérdezd.

Minden esetre, ha végleg leveszik, kíméletesen majd tornáztatnod kell.

2022. okt. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
alig várom bár ott lennénk hogy leszedik,az a baj én ebböl éltem edzéseket tartottam,és maga az edzés is engem éltetet,gyerekkorom óta sportoltam,iszonyatos ez a tétlen várakozás
2022. okt. 28. 15:06
 25/43 anonim ***** válasza:

Sajnálom.

Hogy nem védte ki a kesztyű a törést?

2022. okt. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:
úgy hogy volt egy idegösszeomlásom,aztán egy dühkitörésem minek következtében puszta kézzel kezdtem el bombázni a falat többször...nagyon csúnyán összejöttek a dolgaim a lehető legrosszabb értelemben,nem magyarázat semmire,hibáztam,rosszul kezeltem
2022. okt. 28. 15:46
 27/43 anonim ***** válasza:
Egyébként jó szr volt, merevebb, miután levették a gipszet fájt minden mozdulat, de lassanként meleg vízben tornáztatással rendbejött.
2022. okt. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

Magyarul agresszív vagy. Hát, az kellemetlen, nem is értem, ilyen ember hogyan taníthat másokat küzdősportra.


Bocs az őszinteségért, de ez nagyon gáz.

2022. okt. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:

27es:a levételt követően mennyi idő volt kb mire újra fogni tudtál vele?gyógytornán voltál?


28as:köszönöm neked is a választ

2022. okt. 29. 13:46
 30/43 A kérdező kommentje:
amúgy én például lementem azért edzeni közben a lábamat,lehet emiatt lassabb a gyógyulás?dehat a kezemmel semmit se csináltam
2022. okt. 29. 13:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!