Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha lefelé lógatom a fejem,...

Ha lefelé lógatom a fejem, elkezd zúgni/fütyülni a fülem?

Figyelt kérdés

Pulzusom minimálisan magasabb, mint szokott, egyébként vérnyomásom normális.

Még szeptemberben volt egy agyrázkódásom, kb. 2 hét volt, mire rendbejöttem. De sokat tanulok, olvasok, gépezek. Azóta érzem, hogy kicsit nehezebb a fókusz, koncentráció, amióta a balesetem történt. Orvoshoz nem mentem, mert még gyerekkoromban volt agyrázkódásom, és semmit nem csináltak velem. Most viszont mára, így pont nagyjából egy hónapra rá, ha lefelé lóg a fejem, a fülegm szinte egyből elkezd zúgni, és egy nyomást kezdek el érezni a fejemben ott, ahol bevertem. Ennek annyi előzménye volt, hogy az elmúlt 2 napban sokat fájt a fejem, mintha két oldalról préselték volna össze, de én hátul ütöttem be. Szerintetek lehet, hogy valamilyen frontot érzek? Korábban is frontérzékeny voltam. Vagy ez a balesetemnek tudható még be? Kicsit bepánikoltam most tőle. Másnak esetleg volt hasonló agyrázkódás után?


2022. okt. 27. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem orvoshoz kéne menned, lehet, valami agyi ér megsérült.
2022. okt. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez migrénes fejfáájásnak tűnik + mindenkinek zúgni kezd a feje ha lógatja ez normális. De ha te úgy érzed hogy valami nem okés feltétlenül beszél a háviorvosoddal és kérj egy kontroll vizsgálatra beutalót.
2022. okt. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak én úgy lógatom, hogy mobilozom, vagy tanulnék, olvasnék csak, tehát tevékenységet végzek közben, nem csak simán lógatom a semmire, de így nem tudok. Remélem holnapra elmúlik.
2022. okt. 28. 00:35
 4/4 A kérdező kommentje:
Még mindig megvan, és néha akkor is jelentkezik, amikor épp egyenesen tartom a fejem. Jövő héten megpróbálok elmenni orvoshoz.
2022. okt. 30. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!