Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Láttál olyat, hogy valaki...

Láttál olyat, hogy valaki haját erőszakkal nagy mennyiségben kitépték, milyen sérülés lett?

Figyelt kérdés
Adott egy ismerős, akinél nem tudom, hogy csak kiborotválta egy részen vagy tényleg igazat mond, hogy XY kitépett egy kis részt a hajából. Tehát lehetséges egyszerre sokat kitépni, láttatok már ilyesmit? Kb. mennyi haj jött ki, a fejbőr épségben maradt utána? Az ilyesmi ha erőszakkal történik, mennyire szándékos, tehát ehhez kifejezetten erősen kell húzni a hajat vagy könnyen kiszakad? Ha tapasztaltatok ilyet, hogy történt pontosan?
2022. nov. 6. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha kitépik, pont olyan nyoma marad, mint egy zúzódásnak. Lesz egy szép kis haematoma.
2022. nov. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Láttam, de nem egy másik személy tépte ki, hanem egy varrógép.

Elég nagy erő kell hozzá, hogy a hajhagyma is sérüljön, de el tudom képzelni, hogy valaki annyira bepipul, aminek hatására ilyen erővel megy neki valakinek.

2022. nov. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!