Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Még szeptemberben volt egy...

Még szeptemberben volt egy balesetem nagyon valószínű hogy eltört a bordám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom szeptember 3 hónapja volt, nem akartam elmenni orvoshoz eddig mondván úgysem csinálnak vele semmit. Enyhült a fájdalmam már de ma tüsszentettem egyet és azóta megint nagyon fáj. Talán jobban mint eddig. A másik ok hogy nem mentem el orvoshoz az az volt hogy nem akartam táppénzre menni mert nem tehetem meg. Mit csináljak elmenjek mégis orvoshoz? Vagy felesleges már?

2022. nov. 11. 07:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Menjél.
2022. nov. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

El kellene menned.


Aztán egy rendes munkahelyet kellene keresni.

2022. nov. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%
Hallod, majd kipihened.
2022. nov. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Hogy jön ide a munkahelyem?
2022. nov. 11. 07:26
 5/26 anonim ***** válasza:

Például úgy hogy egy értelmes munkahelyen lehet menni táppénzre és nem kell félni hogy elküldenek .

Bordatörés, repedés azért nem olyan hogy lábon állva lehet vele mozogni !

2022. nov. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
70%

Ja, átszúrja a tüdőlebenyt egy rossz mozdulatnál. Majd a sírkövedre írjuk: "Feláldozta magát a munkahelye miatt"


Majd a helyedre 2 nap múlva jön más :D

2022. nov. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
A pénz miatt nem akartam elmenni táppénzre nem azért mert félek hogy elküldenek. A munkahelyemet szeretem nincs vele semmi baj. Amugy is kevesen vagyunk nem tehetem meg hogy cserben hagyom őket
2022. nov. 11. 07:33
 8/26 anonim ***** válasza:
52%
Akkor hagyd a fenébe az egészet, dolgozz tovább, minket aztán hol érdekel :D
2022. nov. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Kössz szépen mindenkinek a nagyon érdemleges és kedves válaszokat. Azthiszem ide se írok ki többet semmit sem.
2022. nov. 11. 07:35
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg rosszul forrt össze, ha összeforrt egyáltalán. És most újra eltört. Önmagában a bordatöréssel valóban nem tudnak mit kezdeni, de én csináltatnék egy röntgent.

Csak hogy képben legyél, onnantól kezdve ha elmozdul, életveszélyes sérülésnek számít, mivel átszúrhatja a tüdődet.

De ha gondolod nyugodtan játszd tovább a nélkülözhetetlen mártírt a munkahelyeden.

2022. nov. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!