Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tegnap kissé bevertem a...

Tegnap kissé bevertem a fejem, lehet agyrázkódásom, vagy nagyobb baj?

Figyelt kérdés
Tegnap buliban voltam, aztan véletlen lefejeltem az oszlopot, annyira nagyon nem, mert nem fájt utánna a fejem, meghát éreztem, hogy nem olyan nagyon. Ittunk is. Aztán pár óra mulva elmentem hányni, de direkt, a fejem nem fájt, nem is szédultem. Ma reggelre már jól vagyok, csak kicsit másnapos. Szerintetek lehet agyrázkódásom, vagy történhet valami komolyabb baj? Vagy ezekután még történhet valami, teháthogy ha vérrög vagy valami keletkezett volan akkor annak már lennének jelei, igaz?

2022. dec. 9. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy az oszlop vagy a pia csinál ki?
2022. dec. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most nem teljesen értem a kérdésed. De ugy 95% a pia miatt meg a snüssz miatt lettem akkor szarul amikor hánytam, mert addig semmi bajom nem volt, bevettem egy snüsszt és elmentem hányni. De most nem errol akarok beszélni. Hanem szeretném tudni, hogy még lehet valami bajom, vagy történhet még valami rosszabb, ha nincs semmi bajom jelenleg egy kis másnaposságot leszámítva
2022. dec. 9. 09:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Arra céloztam, hogy valószínűleg több kárt okoztál a piálásoddal, ami alatt nem azt értem, hogy az ártalmatlan lenne. Távröntgenem nincs, nem tudom, hogy lehet-e nagyobb baj, van-e púp, véraláfutás vagy seb az ütés helyén, érzékeny-e, fáj-e, van-e bármilyen veleszületett, rejtett érbetegséged... Miért ilyen sürgős tönkretenni a májadat?
2022. dec. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Ha tisztában lennél az agyrázkódás fogalmával, tüneteivel, akkor nem kérdeznél ekkora marhaságot.
2022. dec. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy bármi bajod lesz de azt úgyis észreveszed majd magadon ha lett következménye.


Ha fájni nem fáj, nincs rajta jelentősebb púp akkor nem gondolnám, hogy aggódni kellene.

2022. dec. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs rajta púp, sem seb, a helye sem fájt
2022. dec. 11. 23:15
 7/7 anonim válasza:
akkor nem. ha egyszer újra fájni kezd a leje menj orvoshoz:)
2023. jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!