Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kicsit visszahúzodott körömágy...

Kicsit visszahúzodott körömágy visszagenerálódik?

Figyelt kérdés
Sajnos tépkedtem a kiálló bőrdarabkákat, meg lett az eredménye... kb. 16.-dokikán vettem észre, hogy kicsit fáj, meg feldagad az újjam, genny képződött a köröm alatt (nem alatta, hanem a tenyerem felé képest alatta), ez végül kifakadt tegnap, kifolyt a sárga genny, és azóta sokkal jobb, alig fáj, jobban be is tudom hajlítani, megy le a feldagadás - viszont egy kicsit bőrhiány alakult ki a körömágynál, olyan mint amikor ínygyulladásakor visszahúzódik az íny... a körömágynál is így látom, szabálytalanul, hiányzik ott egy kis bőr. Ez vissza fog regenerálódni?
2022. dec. 21. 21:37
 1/3 anonim válasza:
Lassan igen. Szerintem
2022. dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jaja, azóta egyre jobban van az ujjam, sőt kicsit már hozzá tapad a körömhöz a bőr, bár nem tudom, honnan tudhatná a szervezetem, "meddig" kell ott ennyi (1-2mm) bőrt regenerálni, vagyhogy nem regenerálja e túl.
2022. dec. 23. 22:45
 3/3 A kérdező kommentje:
na, azoknak akik még/majd olvassák: igen, helyreállt tökéletesen. A köröm növekedésben volt egy kis "zavar", hepehupás/hullámos volt a köröm, de épp a napokban fog lenőni. Csodálatos munkát végzett a szervezetem, tényleg mintha mi sem történt volna. Vagyi egy apróság: egy kis dudor azért maradt, gondolom beragadt valami fos azért... de nem fogom ezért felnyitni. Tanulság: gyerekek, ne tépkedjétek a bőrdarabkákat - fogjatok ollót!
2023. máj. 19. 00:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!